O firmie

Witaj w SMART RIDER!

Smart Rider to nie jest zwykły sklep jeździecki!
To nie jest nawet zwykły sklep internetowy!

Jesteśmy pasjonatami jeździectwa i etycznego treningu koni, kochającymi przyrodę i zwierzęta. Wspieramy mądre rozwiązania, innowacyjne technologie i rzetelną wiedzę o etycznym treningu koni. Wyszukujemy i sprowadzamy do Polski produkty z kategorii SMART, ponieważ wierzymy, że nasze i Wasze konie zasługują na to, co najlepsze. Starannie wyselekcjonowane i sprawdzone w boju rozwiązania to coś, co chcemy Wam zaoferować.

W naszym sklepie znajdziesz sprzęt jeździecki i akcesoria dla konia i jeźdźca. Ale nie tylko. Posiadamy produkty, którym mogą zaufać nie tylko właściciele koni, osoby uprawiające jeździectwo, ale również profesjonalni trenerzy, mistrzowie kowalstwa, osoby werkujące naturalnie i lekarze weterynarii. Wybieramy tylko produkty SMART, które posiadają rekomendacje zagranicznych specjalistów z branży jeździeckiej. Albo takie, które dokładnie sprawdziliśmy sami i wiemy, że są dobre. Nie, nie „dobre”, wręcz bajkowo-rewelacyjne!

Dbamy o bezpieczeństwo – Wasze i Waszych koni. Dbamy o to, aby nasz sklep jeździecki był miejscem, w którym znajdziecie bezpieczne produkty, które ułatwią życie Wam i Waszym czterokopytnym podopiecznym. Sklep jeździecki SMART RIDER to miejsce, w którym możecie mieć pewność, że zakupione produkty będą dobrym rozwiązaniem i mądrym zakupem.

Produkty SMART RIDER pozwolą Ci cieszyć się Twoją pasją i pracą. Dzięki nim wyrazisz swój styl i ideę, która przyświeca technologiom SMART. Jeździectwo to nie jest zwykły sport. To sport dla osób, które są wrażliwe, a jednocześnie uparte w dążeniu do spełniania swych marzeń. Które są gotowe na poświęcenia i rozwijanie siebie, bo naprawdę kochają konie. SMART RIDER wyraża szacunek do ciężkiej pracy lub hobby, jakim jest jeździectwo i praca z końmi.

Ale Smart Rider to coś więcej niż tylko sklep jeździecki. Uwielbiamy produkty SMART, bo są funkcjonalne, wygodne i niesamowicie ułatwiają życie. Ale... ale i tak zawsze najważniejszą częścią każdego narzędzia są ręce, które je trzymają. Ten "produkt", o którym mowa, to nie tylko nasz elektryczny tarnik do kopyt. To KOŃ, który jest istotą żywą, czuje i cierpi, gdy jest źle traktowany. I który rozkwita, gdy jego jeździec pracuje, by każdego dnia być jeszcze lepszym. Dlatego ważnym obszarem naszej działalności jest edukacja - nieprzypadkowe książki, które oferujemy w sklepie, i szkolenia prowadzone przez ekspertów. Bo tylko wiedza i dobre praktyki otwierają drogę ku spełnianiu jeździeckich marzeń
 
Wierzymy, że bycie SMART w jeździectwie to nieustanne rozwijanie siebie, pokora i etyka. W przypadku jeźdźca to nieustanna praca nad swoim ciałem i umysłem. Dlaczego? Bo nasze konie są SMART i musimy stale doskonalić nasze umiejętności, byśmy mogli być dla nich partnerami, na których zasługują. By sprostać wyzwaniom, jakie sprawia nam, jeźdźcom:

💚 szybkość, z jaką konie się uczą
💚 wrażliwość, jaką konie nas zaskakują
💚 zdolność do odczytywania sygnałów płynących z naszych ciał i emocji płynących z naszych serc

Chcemy Was inspirować do bycia SMART! Bez względu na to, czy jeździcie sportowo, czy rekreacyjnie; czy zaczynacie dopiero jedną z najpiękniejszych przygód życia, jaką jest jeździectwo, czy jesteście starymi wyjadaczami.
 
💚 Bądźcie z nami SMART - wciąż w drodze - ku najlepszej wersji swego jeździeckiego ja! 💚

I ciesz się tym, co jest SMART!

 Sklep Jeździecki Smart Rider 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl